15823228 1630021717299679 5276475626762890499 n

Nieuwjaarsloop en receptie 2018

Op maandag 1 januari vliegen we het nieuwe jaar al meteen in met een Nieuwjaarsloop om 10u aan de parking van de Gavers (Stasegemsesteenweg). Wie wil kan 2 rondjes van 5km meelopen of op het gemak een toer wandelen. Om de nodige (recovery)drank te voorzien, gelieve bij voorkeur in te schrijven bij Georges Van Nieuwenhove via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Op zondag 14 januari volgt dan onze jaarlijkse Nieuwjaarsreceptie in de Mariaschool, Schoolstraat 70 te Harelbeke vanaf 10u30. Graag bieden we jullie bij een drankje en een knabbelnootje onze beste wensen aan voor 2018.

Een aantal bestuursleden hebben een speechke voorbereid om u nuttig en informatief te onderhouden over het reilen en zeilen van jullie club.Maar het gaat vooral om elkaar eens allemaal te zien, te voelen en te ruiken. Waar zat je in 2017, wat heb je allemaal uitgespookt en wat zijn de plannen voor 2018?

We hopen samen met onze jeugd en hun ouders, onze volwassen leden en hun partners samen te klinken op het nieuwe jaar.
Om praktische redenen vragen we vooraf in te schrijven zodat we voldoende drank en versnaperingen kunnen voorzien, zowel voor de volwassenen als voor onze jeugd. Ben je niet ingeschreven en kan je in extremis toch aanwezig zijn, dan ben je uiteraard ook bijzonder welkom ! We willen gewoon een inschatting van het aantal aanwezigen kunnen maken.

Het zou aangenaam zijn om uiterlijk tegen 31 december 2017 onze drankverantwoordelijke Georges te verwittigen met hoeveel jullie zijn (volwassenen en kinderen) op mailadres Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..