1990
1991 - 1992 - 1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000
2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010
2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 - 2020
2021 - 2022

Vorig                              2018 - 1e kwartaal                              Volgend

   

11 January 2018 De Mooiste Halve - Berlare

     21.1 km 719 aankomsten
581   Vanhecke Rikkie   2:04:5210,139 km/h

13 January 2018 Nieuwjaarscorrida - Lombardsijde

     10.2 km 318 aankomsten
40   Cossement Steven   0:41:4814,641 km/h
65   Christiaens Sylvie   0:44:1713,820 km/h

14 January 2018 Winterloop - Deinze

     8.9 km 137 aankomsten
26   Schamelhout Lode   0:36:3914,570 km/h

20 January 2018 Bostrail - Aalter

     10 km 203 aankomsten
80   Lemant Nans   0:58:3010,256 km/h

     24 km 432 aankomsten
281   Beernaert Veerle   2:30:529,545 km/h
359   Ranson Frank   2:42:268,865 km/h

21 January 2018 La Kiwanienne - Estaimpuis

     10 km 365 aankomsten
7   Battiau Lotfi   0:35:2516,941 km/hTop
15   Valcke Maxim   0:37:1516,107 km/h
44   Groenweghe Philippe   0:41:2814,469 km/h

21 January 2018 Grote Prijs Stad Ieper - Ieper

Benjamin Dames     1 km 40 aankomsten
3   Vervaeke Mila   0:03:2817,308 km/h

Kadetten Dames     2.2 km 28 aankomsten
15   Dheedene Axelle   0:10:1812,816 km/h

28 January 2018 Toost Toast Run - Boezinge

     12 km 169 aankomsten
23   Lobbens Arne   0:44:2816,192 km/h
49   Schamelhout Lode   0:48:2314,881 km/h
95   Vanhee Santi   0:54:5613,107 km/h
134   Bulcaen Anne-Mie   1:02:0911,585 km/h
137   Lemant Nans   1:02:3411,508 km/h

4 February 2018 Halve van Cadzand - Cadzand

     21.098 km 1041 aankomsten
51   Cottenies Giovanni   1:27:3414,456 km/h
680   Lemant Nans   1:58:1510,705 km/h

4 February 2018 Tiegem - Harelbeke - Harelbeke

     14.58 km
1   Lobbens Arne   0:54:1416,130 km/h
2   Vandenbogaerde Fabio   0:54:2116,096 km/h
3   Creupelandt Frederic   0:55:0015,905 km/h
4   Valcke Maxim   0:55:1515,833 km/h
5   Cossement Steven   0:56:5415,374 km/h
6   Schamelhout Lode   0:58:5214,861 km/h
7   Christiaens Sylvie   0:59:1814,752 km/h
8   Van Enis Philippe   0:59:3414,686 km/h
9   Battiau Lotfi   0:59:4314,649 km/h
10   Waelkens Jimmy   1:01:1814,271 km/h
11   Braekeveld Isabelle   1:01:4514,167 km/h
12   Lefever Jan   1:02:0814,079 km/h
13   Derumeaux Bjorn   1:02:4213,952 km/h
14   Castelein Jeffry   1:02:4913,926 km/h
15   Van Eeckhout Thierry   1:03:3113,773 km/h
16   Gabrils Ronny   1:05:5613,268 km/h
17   Vanhee Santi   1:06:4613,102 km/h
18   Bruneel Nick   1:07:5112,893 km/h
19   Declercq Dirk   1:08:0812,840 km/h
20   Vandesompele Waldo   1:08:2512,786 km/h
21   Gheysen Dominiek   1:08:2712,780 km/h
22   Duchi Frank   1:08:5412,697 km/h
23   Beernaert Veerle   1:09:3212,581 km/h
24   Ryssaert Philippe   1:09:3412,575 km/h
25   Monserez Piet   1:09:4012,557 km/h
26   Bazijn Diego   1:11:0212,315 km/h
27   Vansteenkiste Rgine   1:11:1612,275 km/h
28   Bulcaen Anne-Mie   1:12:5012,011 km/h
29   Vergauwe Philippe   1:12:5112,008 km/h
30   Mussely Filip   1:13:1311,948 km/h
31   Canniere Stefan   1:14:1111,792 km/h
32   Cruyt Rudy   1:15:2311,605 km/h
33   De Coninck Francky   1:15:5011,536 km/h
34   Roussel Rudi   1:16:4011,410 km/h
35   Vandevoorde Nico   1:18:2811,149 km/h
36   De Greve Els   1:20:0710,919 km/h
37   Verhaeghe William   1:20:0810,917 km/h
38   Debaveye Jozef   1:20:3910,847 km/h
39   Deprez Xavier   1:22:5810,544 km/h
40   Naert Antoine   1:26:3110,111 km/h
41   Vandenbroucke Albert   1:42:228,546 km/h

4 February 2018 PK Veldlopen - Beernem

Meisjes Kadetten     2.25 km 35 aankomsten
15   Dheedene Axelle   0:09:3614,063 km/hTop

10 February 2018 Trail provinciaal domein Het Leen - Eeklo

     42.195 km 60 aankomsten
51   Mussely Filip   4:51:158,693 km/h

10 February 2018 Le jogging des AS Velainois - Celles

     10.75 km 875 aankomsten
79   Groenweghe Philippe   0:45:4314,109 km/h

11 February 2018 VAD Sporta Parkloop - Dadizele

Meisjes Benjamins     0 km 22 aankomsten
9   Defoort Alies   

Jongens Pupillen     1 km 38 aankomsten
23   Defoort Michiel   

Meisjes Miniemen     1.395 km 12 aankomsten
2   Defoort Jolien   

Jongens Miniemen     1.67 km 20 aankomsten
5   Halsberghe Simon   
6   Verschuere Gauthier   

Meisjes Scholieren     1.67 km 4 aankomsten
3   Devos Lauren   

Dames Sportdiva 1     1.67 km 24 aankomsten
3   Duhamel Ann   

Heren Veteranen 1     3.445 km 32 aankomsten
6   Creupelandt Frederic   

Heren Veteranen 3     3.445 km 16 aankomsten
16   Naert Antoine   

Heren Seniors 2     4.47 km 19 aankomsten
8   Cottenies Giovanni   

17 February 2018 Leopoldsloop - Sint-Laureins

     10.2 km 113 aankomsten
47   Lemant Nans   0:52:0611,747 km/h

18 February 2018 Veldloop - Meulebeke

Meisjes Eendjes     0.27 km 15 aankomsten
5   Vervaeke Yentl   Top

Meisjes Benjamins     0.7 km 19 aankomsten
5   Vervaeke Mila   
13   Defoort Alies   

Jongens Pupillen     0.9 km 14 aankomsten
10   Defoort Michiel   

Meisjes Miniemen     1.35 km 8 aankomsten
1   Defoort Jolien   

Jongens Miniemen     1.75 km 16 aankomsten
6   Halsberghe Simon   
7   Verschuere Gauthier   

Meisjes Scholieren     1.75 km 1 aankomsten
1   Devos Lauren   

Dames Sportiva 1     1.75 km 14 aankomsten
3   Duhamel Ann   

Heren Veteranen 1     3.5 km 22 aankomsten
4   Creupelandt Frederic   

Heren Veteranen 2     3.5 km 8 aankomsten
4   Schamelhout Lode   

Heren Veteranen 3     3.5 km 12 aankomsten
12   Naert Antoine   

Heren Seniors 2     4.35 km 11 aankomsten
5   Cottenies Giovanni   

Heren Seniors 1     4.35 km 11 aankomsten
4   Valcke Maxim   

24 February 2018 Pisteloop - Izegem

     5 km 14 aankomsten
1   Cossement Steven   0:18:2216,334 km/h
4   Christiaens Sylvie   0:20:1414,827 km/h
8   Naert Marc   0:22:3813,255 km/h

Sylvie werd eerste dame

24 February 2018 Le Jogging du Printemps - Bury

     10.45 km 888 aankomsten
481   Debaveye Jozef   0:54:2811,512 km/h

24 February 2018 Gavermeersmarathon - Harelbeke

     42.2 km 20 aankomsten
5   Beernaert Veerle   3:48:1211,096 km/h

Opgave Arne Lobbens

25 February 2018 BK Veldlopen - Brussel

Meisjes Kadetten     2.2 km 63 aankomsten
44   Dheedene Axelle   0:10:2812,611 km/h

25 February 2018 Veldloop - Beveren-Leie

Meisjes Eendjes     0.28 km 11 aankomsten
8   Vervaeke Yentl   Top

Meisjes Benjamins     0.55 km 20 aankomsten
4   Vervaeke Mila   
14   Declerck Marie-Ange   
17   Defoort Alies   

Jongens Pupillen     0.9 km 18 aankomsten
13   Defoort Michiel   

Meisjes Miniemen     1.25 km 7 aankomsten
1   Defoort Jolien   
5   Declerck Josephine-Charlotte   

Jongens Miniemen     1.48 km 15 aankomsten
6   Verschuere Gauthier   

Meisjes Scholieren     1.48 km 2 aankomsten
2   Devos Lauren   

Dames Sportdiva 1     2.6 km 16 aankomsten
3   Duhamel Ann   

Heren Veteranen 1     3.82 km 19 aankomsten
3   Creupelandt Frederic   

Heren Veteranen 2     3.82 km 11 aankomsten
4   Schamelhout Lode   

Heren Senioren 1     3.82 km 10 aankomsten
3   Valcke Maxim   

Heren Senioren 2     3.82 km 8 aankomsten
3   Battiau Lotfi   

4 March 2018 6 uur van Stein - Stein (NL)

     66.249 km 41 aankomsten
10   Beernaert Veerle   6:00:0011,042 km/h

Winnares bij de dames

4 March 2018 E3 Gavercross - Harelbeke

Meisjes Pupillen     0 km 29 aankomsten
11   Torbeyns Hlne   
21   Waelkens Marit   
25   Eggermont Loni   

21 Bauters Amelie
Jongens Pupillen     0 km 23 aankomsten
6   Lefebvre Gilles   
17   Defoort Michiel   
18   Ousmane Adamou Lina   

12 Diallo Djiby
Meisjes Eendjes     0 km 18 aankomsten
5   Vervaeke Yentl   
15   L'host Lotte   

Meisjes Benjamins     0 km 29 aankomsten
5   Vervaeke Mila   
6   Bruneel Lisette   
13   L'host Lotte   
15   Defoort Alies   
19   Deprez Jade   
20   Declerck Marie-Ange   
25   Ousmane Adamou Lina   
26   Claeys Eline   
27   Vanhee Claire   
29   Verplaetse Amalia   

meisjes Miniemen     1 km 8 aankomsten
1   Defoort Jolien   
4   Declerck Josephine-Charlotte   
6   Vandenbussche Mila   
7   Claeys Laura   
8   Eggermont Nima   

Jongens Miniemen     2 km 21 aankomsten
5   Halsberghe Simon   
7   Verschuere Gauthier   
11   Bruneel Len   
18   Waelkens Martijn   

14 Verraes Alexander
Meisjes Kadetten      2 km 11 aankomsten
11   Vandenbroeck Bo   

Meisjes Scholieren      2 km 3 aankomsten
2   Anne Margaux   
3   Devos Lauren   

Heren Veteranen 2&3     3 km 30 aankomsten
4   Schamelhout Lode   
5   Van Enis Philippe   
8   Gheysen Dominiek   
27   Naert Antoine   

Heren Veteranen 1     4 km 27 aankomsten
3   Creupelandt Frederic   
13   Castelein Jeffry   

Heren Seniores 1     4 km 13 aankomsten
3   Valcke Maxim   

Heren Seniores 2     4 km 10 aankomsten
2   Battiau Lotfi   

10 March 2018 North C Trail - Koksijde

     21 km 535 aankomsten
3   Duhamel Ann   
176   Bruneel Nick   2:11:139,602 km/h

10 March 2018 Jogging de l Institut libre des metiers - Kain

     10.15 km 714 aankomsten
381   Debaveye Jozef   0:54:1611,222 km/h

11 March 2018 Kortemark Loopt - Kortemark

     20 km 163 aankomsten
25   Dewilde Kristof   1:17:4815,424 km/hTop
38   Cossement Steven   1:21:1714,763 km/h
51   Christiaens Sylvie   1:24:1114,255 km/h
60   Groenweghe Philippe   1:26:0813,932 km/h

Sylvie 3de dame

11 March 2018 Barcelona Marathon - Barcelona (ES)

     42.195 km
3739   Beernaert Veerle   3:38:3011,587 km/h

17 March 2018 Pistewedstrijd - Izegem

     10 km 11 aankomsten
2   Dewilde Kristof   0:36:5316,268 km/h

18 March 2018 Zwinstedenloop - Sluis (NL)

     5 km 128 aankomsten
14   Schamelhout Lode   0:18:2516,290 km/h
39   Duhamel Ann   0:22:3613,274 km/h
40   Maertens Yves   0:23:2312,830 km/h

     21.098 km 544 aankomsten
66   Cottenies Giovanni   1:25:1914,837 km/h
490   Vanhecke Rikkie   2:07:179,945 km/h

24 March 2018 La Gallo Romaine - Blicquy

     12 km 815 aankomsten
436   Debaveye Jozef   1:01:0411,790 km/h
578   Omari Abdou Al-Hamid   1:05:2211,015 km/h

25 March 2018 6 uur van Loos - Loos (FR)

     63.906 km 14 aankomsten
1   Beernaert Veerle   6:00:0010,651 km/hTop

25 March 2018 Lenteloop - Gits

     10.5 km 251 aankomsten
185   Omari Abdou Al-Hamid   1:02:1910,110 km/h

     21.098 km 183 aankomsten
157   Vandenbogaerde Fabio   2:01:3810,407 km/h

31 March 2018 Brigandsloop - Ingelmunster

     2.85 km 57 aankomsten
24   Devos Lauren   0:12:4413,429 km/h

     11.6 km
21   Vandenbogaerde Fabio   0:44:1215,747 km/h
85   Vanhee Santi   0:52:1113,338 km/h
132   Monserez Piet   0:57:0612,189 km/h
155   Roussel Rudi   0:59:5911,603 km/h
174   Debaveye Jozef   1:02:4311,098 km/h
204   Omari Abdou Al-Hamid   1:09:2810,019 km/h
225   Cruyt Rudy   1:18:598,812 km/h

Vorig                                                                                            Volgend