1990
1991 - 1992 - 1993 - 1994 - 1995 - 1996 - 1997 - 1998 - 1999 - 2000
2001 - 2002 - 2003 - 2004 - 2005 - 2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010
2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 - 2020
2021 - 2022

Vorig                              2003 - 2e kwartaal                              Volgend

5 April 2003 Dwars door Wervik - Wervik

     1 km 45 aankomsten
1   Verschaeve Cindy   

     3.4 km 134 aankomsten
21   Verschaeve Cindy   

     6.8 km 194 aankomsten
71   Schedin Dieter   0:29:5213,661 km/h

     13.6 km 149 aankomsten
31   Verschaeve Geert   0:51:5215,733 km/h
94   Vandoorne Franky   1:01:2313,294 km/h
99   Schedin Rik   1:02:0313,151 km/h

6 April 2003 Halve marathon St-Andr - St-Andr

     21 km 317 aankomsten
17   De Rammelaere Franky   1:15:4616,630 km/h
190   Leenknecht Kurt   1:41:3712,400 km/h

12 April 2003 Dwars door Izegem - Izegem

     30 km 60 aankomsten
3   De Rammelaere Franky   0:28:4662,572 km/h
11   Verschaeve Geert   0:31:4356,752 km/h

De tijden zijn van de laatste 8 km. De eerste 22 km werd in groep gelopen

12 April 2003 Strand en Duinenloop - Oostduinkerke

     7.5 km 128 aankomsten
26   Schedin Rik   0:35:2912,682 km/h
32   Schedin Hans   0:36:2412,363 km/h
33   Schedin Dieter   0:37:0712,124 km/h

     15.175 km 636 aankomsten
269   Debaveye Jozef   1:15:0312,132 km/h

12 April 2003 Halve marathon van Nieuwpoort - Nieuwpoort

     21 km 107 aankomsten
45   De Praitere Guido   1:29:1814,110 km/hTop

15 April 2003 Dwars door Wervik - Wervik

     14 km 149 aankomsten
94   Vandoorne Franky   1:01:2313,684 km/h

21 April 2003 Bellem - Bellem

     21.1 km 155 aankomsten
6   De Rammelaere Franky   1:16:4116,509 km/h
51   Tonneau Fernand   1:29:3514,132 km/h
83   De Rammelaere Didier   1:33:2213,559 km/h

25 April 2003 Sint-Rembert Corrida - Torhout

     10 km 452 aankomsten
109   Bekaert Serge   0:38:4315,497 km/h
125   De Praitere Guido   0:39:2815,203 km/h
142   Tonneau Fernand   0:40:1814,888 km/h

26 April 2003 Eurojogging - Harelbeke

Dames en heren juniors     4 km 18 aankomsten
6   Verschaeve Cindy   0:16:5214,229 km/h

Dames     8 km 27 aankomsten
3   Lietaert Nathalie   0:35:5713,352 km/h
7   Huysentruyt Inge   0:38:1812,533 km/h
13   Holvoet Liane   0:41:0211,698 km/h
14   Verheye Linda   0:41:2411,594 km/h
22   Melsens Rita   0:49:319,694 km/h
25   Vandekerkhove Nadine   0:50:469,455 km/h

Heren     12 km 143 aankomsten
10   Dedoncker Nick   0:44:5316,042 km/h
21   Schamelhout Lode   0:46:2615,506 km/h
33   Verschaeve Geert   0:47:5815,010 km/h
42   Creupelandt Frederic   0:49:0814,654 km/h
45   Christiaens Johan   0:49:2214,585 km/h
50   De Rammelaere Didier   0:50:0714,366 km/h
74   De Praitere Guido   0:52:5513,606 km/h
78   Vandevelde Eddy   0:53:3913,420 km/h
79   Declercq Wim   0:53:4213,408 km/h
80   Debaveye Jozef   0:53:5413,358 km/h
91   Hubrecht Koen   0:54:5213,123 km/h
93   Lagage Yves   0:55:4412,919 km/h
98   Van Nieuwenhove Georges   0:57:3112,518 km/h
126   Ollevier Gilbert   1:06:0310,901 km/h
141   Lefevre Lucien   1:15:589,478 km/h

2 May 2003 Body Fit Run - Bavikhove

Dames en heren juniors     3.5 km 13 aankomsten
8   Verschaeve Cindy   0:14:2814,516 km/hTop

Dames     7 km 18 aankomsten
5   Lietaert Nathalie   0:28:5114,558 km/h
7   Huysentruyt Inge   0:31:4513,228 km/h
8   Holvoet Liane   0:32:2512,956 km/h
16   Vandekerkhove Nadine   0:41:3910,084 km/h
25   Verheye Linda   0:33:2112,594 km/h
28   Melsens Rita   0:38:5310,802 km/h

Heren     10.5 km 104 aankomsten
7   De Rammelaere Franky   0:35:5117,573 km/h
18   Schamelhout Lode   0:37:5216,637 km/h
21   Decavele Bart   0:38:2016,435 km/h
22   Verschaeve Geert   0:38:2316,413 km/h
29   Creupelandt Frederic   0:39:1216,071 km/h
39   Dekeyser Steefan   0:40:4415,466 km/h
42   De Praitere Guido   0:41:0915,310 km/h
52   Tonneau Fernand   0:41:5115,054 km/h
58   Hubrecht Koen   0:42:2714,841 km/h
61   Van Enis Philippe   0:42:4414,743 km/h
65   Declercq Wim   0:43:0514,623 km/h
69   Debaveye Jozef   0:44:0514,291 km/h
79   Schedin Dieter   0:45:4713,760 km/h
80   Schedin Rik   0:46:0213,686 km/h
87   Schedin Hans   0:47:0513,381 km/h
100   Ollevier Gilbert   0:53:2011,813 km/h
103   Lefevre Lucien   1:05:449,584 km/h

4 May 2003 Course de L Amite - Armentires (FR)

     8 km 66 aankomsten
14   Vandoorne Franky   0:35:0513,682 km/h

9 May 2003 10 Mijl van Aalter - Aalter

     16 km
?   Tonneau Fernand   1:06:3114,432 km/h

9 May 2003 Marke 6 km - Marke

     6 km 26 aankomsten
7   Vandoorne Franky   0:22:3715,917 km/h

17 May 2003 Team Run - Avelgem

     1.1 km
?   Verschaeve Cindy   0:05:5011,314 km/h
?   Deprez Xavier   0:06:0610,820 km/h

Cindy en Xavier liepen als laatsten van de ploeg 1,1 km
     5 km
?   Decavele Bart   0:16:3218,145 km/h
?   Van Enis Philippe   0:18:2516,290 km/h
?   De Praitere Guido   0:18:2316,319 km/h
?   Verschaeve Geert   0:17:2817,176 km/h
?   Schedin Hans   0:20:0514,938 km/h
?   Schedin Rik   0:19:3615,306 km/h
?   Schedin Dieter   0:19:1115,639 km/h
?   Lietaert Nathalie   0:19:1915,531 km/h
?   Holvoet Liane   0:21:4713,772 km/h
?   Cappon Trees   0:22:2213,413 km/h
?   Huysentruyt Inge   0:21:1814,085 km/h

36 deelnemende teams 5e team: Gavertrimmers heren 9e team: Familie Schedin 22e team Gavertrimmers dames

18 May 2003 Gaverjogging - Harelbeke

Dames juniors     4.4 km 2 aankomsten
1   Verschaeve Cindy   0:17:3515,014 km/hTop

Dames     6.6 km 7 aankomsten
1   Lietaert Nathalie   0:27:0114,658 km/h
2   Huysentruyt Inge   0:29:2913,431 km/h
3   Verheye Linda   0:30:3012,984 km/h
7   Melsens Rita   0:36:0410,980 km/h

Heren     11 km 52 aankomsten
4   De Rammelaere Franky   0:37:5917,376 km/h
7   Schamelhout Lode   0:39:2616,737 km/h
10   Decavele Bart   0:39:4516,604 km/h
11   Verschaeve Geert   0:40:0816,445 km/h
17   Creupelandt Frederic   0:42:2315,572 km/h
20   De Rammelaere Didier   0:42:5615,373 km/h
22   Van Enis Philippe   0:43:2315,213 km/h
25   Tonneau Fernand   0:44:1514,915 km/h
28   Debaveye Jozef   0:44:5614,688 km/h
29   De Praitere Guido   0:45:2114,553 km/h
35   Hubrecht Koen   0:47:1313,978 km/h
37   Lagage Yves   0:48:2713,622 km/h
44   Lefevre Lucien   0:53:4212,291 km/h
46   Hoebeke William   0:54:3912,077 km/h
47   Ollevier Gilbert   0:54:5212,029 km/h

23 May 2003 Brouwersrun - Harelbeke

Dames en heren juniors     3.82 km 12 aankomsten
5   Verschaeve Cindy   0:14:4915,469 km/h

Dames     7.64 km 12 aankomsten
2   Lietaert Nathalie   0:30:5414,835 km/h
4   Holvoet Liane   0:34:2513,319 km/h
6   Verheye Linda   0:34:4913,166 km/h
11   Melsens Rita   0:42:1110,867 km/h
12   Vandekerkhove Nadine   0:43:5910,422 km/h

     11.46 km
7   De Rammelaere Franky   0:39:1817,496 km/h
13   Schamelhout Lode   0:40:0917,126 km/h
18   Decavele Bart   0:41:5616,397 km/h
33   De Rammelaere Didier   0:43:3615,771 km/h
36   De Praitere Guido   0:44:0715,586 km/h
38   Van Enis Philippe   0:44:3015,452 km/h
40   Tonneau Fernand   0:45:1115,218 km/h
41   Declercq Wim   0:45:1415,201 km/h
46   Verschoore Hans   0:46:1814,851 km/h
49   Debaveye Jozef   0:47:1014,578 km/h
54   Hubrecht Koen   0:48:1814,236 km/h
61   Schedin Hans   0:49:3413,872 km/h
71   Lefevre Lucien   0:53:5212,765 km/h
75   Ollevier Gilbert   0:55:2212,419 km/h
77   Verhaeghe William   0:56:3912,138 km/h

24 May 2003 LA-KO-STA halve marathon - Kortemark - Staden - Langemark

     21.1 km 244 aankomsten
36   De Rammelaere Franky   1:19:0116,022 km/h
81   De Rammelaere Didier   1:27:2214,491 km/h
187   De Rammelaere Eric   1:42:4112,329 km/h

25 May 2003 20 km door Brussel - Brussel

     20 km 20000 aankomsten
584   Verschaeve Geert   1:21:3514,709 km/h
781   Bekaert Serge   1:23:3614,354 km/h
1159   Dekeyser Steefan   1:26:3413,862 km/h
1195   Verhulst Rony   1:26:4613,830 km/h
2224   Canniere Stefan   1:32:0313,036 km/h
3675   Schedin Rik   1:37:5612,253 km/h
3986   Huysentruyt Inge   1:38:5912,123 km/h
4519   Verhaeghe William   1:40:4111,919 km/h
5552   Schedin Hans   1:43:5411,550 km/h
5782   Debaveye Jozef   1:44:3711,470 km/h
7929   Schedin Dieter   1:50:4410,837 km/h
14677   Catteeuw Pascal   2:11:479,106 km/h
15043   Vandoorne Franky   2:13:358,983 km/h

1 June 2003 Vlaamse Ardennen jogging - Kluisbergen

     25 km 238 aankomsten
7   De Rammelaere Franky   1:40:3114,923 km/h
52   Verschoore Hans   1:57:2312,779 km/h
84   De Rammelaere Didier   2:02:5912,197 km/h
89   Tonneau Fernand   2:04:3312,043 km/h

6 June 2003 Sinksenjogging Eiland - Harelbeke

Heren     12 km 78 aankomsten
7   De Rammelaere Franky   0:42:2716,961 km/hTop
10   Dedoncker Nick   0:43:1216,667 km/h
16   Schamelhout Lode   0:44:1216,290 km/h
19   Verschaeve Geert   0:45:0215,988 km/h
24   Creupelandt Frederic   0:46:0415,630 km/h
34   De Rammelaere Didier   0:47:1815,222 km/h
35   Christiaens Johan   0:47:3015,158 km/h
36   Van Enis Philippe   0:47:3415,137 km/h
40   De Praitere Guido   0:48:2214,886 km/h
43   Declercq Wim   0:48:3714,810 km/h
45   Tonneau Fernand   0:49:1314,629 km/h
49   Debaveye Jozef   0:50:1914,309 km/h
52   Hubrecht Koen   0:51:1814,035 km/h
65   Vanloot Geert   0:55:5912,861 km/h
68   Lefevre Lucien   0:57:5612,428 km/h
74   Ollevier Gilbert   0:59:3912,070 km/h

9 June 2003 Sinksenjogging - Kortrijk

     10.8 km 270 aankomsten
16   Decavele Bart   0:38:4416,730 km/h
22   Carlier Andy   0:39:5516,234 km/h
32   Bonte Filip   0:41:1615,703 km/h
42   Hubrecht Koen   0:42:0415,404 km/h
54   Vandoorne Franky   0:44:0214,716 km/h
60   Piccavet Luc   0:44:2614,584 km/h
68   Schedin Dieter   0:45:1714,310 km/h
112   Verheye Linda   0:48:5213,261 km/h
118   Lefevre Lucien   0:49:0313,211 km/h
179   De Jode Francis   0:52:5412,250 km/h

     21.1 km 294 aankomsten
8   De Rammelaere Franky   1:15:0816,850 km/h
17   Verschaeve Geert   1:18:2816,134 km/h
19   Schamelhout Lode   1:18:3716,103 km/h
27   Creupelandt Frederic   1:22:2615,358 km/h
39   De Rammelaere Didier   1:24:5514,909 km/h
90   Tonneau Fernand   1:31:2513,849 km/h
116   Christiaens Johan   1:35:1913,282 km/h
130   Verhaeghe William   1:36:4813,079 km/h
131   Ryssaert Philippe   1:36:5113,072 km/h
141   Van Nieuwenhove Georges   1:37:4012,962 km/h
161   Verhulst Rony   1:40:0412,652 km/h
176   De Rammelaere Eric   1:41:0812,518 km/h
180   Schedin Rik   1:41:2312,487 km/h
188   Vanloot Geert   1:44:3512,105 km/h
219   Huysentruyt Inge   1:45:3411,992 km/h
275   Lagae Philippe   2:00:2010,521 km/h

13 June 2003 Dwars door Wakken - Wakken

     10.85 km 425 aankomsten
8   De Rammelaere Franky   0:37:3717,306 km/h
112   De Rammelaere Didier   0:42:2615,342 km/h
115   Bekaert Serge   0:42:3115,312 km/h
136   De Praitere Guido   0:43:5014,852 km/h
215   Schedin Dieter   0:46:5413,881 km/h
249   De Rammelaere Eric   0:48:0913,520 km/h

14 June 2003 Petrus run - Bavikhove

Juniores dames     3.65 km 4 aankomsten
1   Verschaeve Cindy   0:14:1015,459 km/h

Dames     7.3 km 12 aankomsten
2   Holvoet Liane   0:33:2113,133 km/h
4   Verheye Linda   0:33:5512,914 km/h
5   Huysentruyt Inge   0:35:0612,479 km/h
11   Melsens Rita   0:41:1410,622 km/h

Heren     11 km 81 aankomsten
?   Van Enis Philippe   
5   De Rammelaere Franky   0:39:0616,880 km/h
10   Dedoncker Nick   0:40:0016,500 km/h
11   Schamelhout Lode   0:40:0316,479 km/h
12   Verschaeve Geert   0:40:0516,466 km/h
15   Decavele Bart   0:41:0216,084 km/h
21   Creupelandt Frederic   0:42:3015,529 km/h
29   Christiaens Johan   0:43:2215,219 km/h
37   Dekeyser Steefan   0:44:2014,887 km/h
44   De Praitere Guido   0:46:2414,224 km/h
45   Hubrecht Koen   0:46:3214,183 km/h
77   Lefevre Lucien   0:57:2811,485 km/h

14 June 2003 Dwars door Gavere - Gavere

     9.2 km
?   De Praitere Guido   0:37:1614,812 km/h

18 June 2003 Dwars door de Zilten - Roeselare

     9.2 km
69   De Praitere Guido   0:57:089,662 km/hTop

20 June 2003 Nacht van Vlaanderen - Torhout

     10 km 1051 aankomsten
256   Vandoorne Franky   0:43:1213,889 km/h

20 June 2003 Briekenhoekloop - Wervik

     6.5 km 28 aankomsten
18   Vandoorne Franky   0:30:0812,942 km/h

27 June 2003 Ruddervoorde - Ruddervoorde

     12 km 1051 aankomsten
?   Tonneau Fernand   0:49:1114,639 km/h

29 June 2003 Dwars door Sint-Pieter - Kuurne

     2.5 km 57 aankomsten
4   Schedin Dieter   0:09:0016,667 km/h

     5 km 83 aankomsten
23   Schedin Hans   0:20:1414,827 km/h
34   Schedin Rik   0:21:2913,964 km/h
42   Lefevre Lucien   0:22:1413,493 km/h
68   Melsens Rita   0:25:5711,561 km/h

     15 km 76 aankomsten
8   De Rammelaere Franky   0:50:5417,682 km/h
12   Dedoncker Nick   0:51:5617,330 km/h
28   De Rammelaere Didier   0:56:5615,808 km/h
47   Hubrecht Koen   1:03:0414,271 km/h
51   Vandoorne Franky   1:04:3113,950 km/h

Vorig                                                                                            Volgend